Recenzie C-Tech

Overený zákazník BIGON Overený zákazník

Pridané: 22. februára 2016

(naposledy upravené 22. februára 2016)

Zakúpený v BIGON

• velmi dobry chod klaves, dobe rozlozenie klaves.

Ak potrebujete pracovat 8h denne pri PC asi si siahnite na lepsiu klavesnicu ( napr. M$).

C-Tech WLKMC-01

C-Tech WLKMC-01

Overený zákazník Alza.sk Overený zákazník

Pridané: 30. januára 2016

Zakúpený v Alza.sk

• Nízka cena.
  • Krátky dosah klávesnice aj myšky.

Podľa nízkej ceny, lebo keď deti pokazia klávesnicu alebo myš nebude to taká výrazná strata ak pri oveľa drahších modeloch.

Pridané: 27. januára 2016

• Tvar
  • Vzhlad
  • Dobre padne do ruky.
  • Senzor nereaguje na prudké pohyby.

Za 8 euro super myš ktora je podobna aj s myškami za 50+ Jedine co mi zacalo vadit je ze ked z nou prudko pohnem napriklad v hre tak myška ostane skoro na tom istom bode.
Ale za tu cenu to stoji.

C-Tech WLM-02

C-Tech WLM-02

Brano Brano

Pridané: 7. januára 2016

• je dost velka, co som potreboval, som muz
  • setri baterie automaticky, pri necinnosti vypne led svetlo
  • ma aj celkovy vypinac
  • automaticke vypinanie trochu nervuje ale da sa na to zvyknut
  • ale stlacenim tlacitka mrtva mys znova oziva
  • baterky v baleni boli nulove, isli do separovaneho zberu

Kupil so vypredaji u Okay.sk za smiesnych 3,99 Euro .
Som velmi spokojny ako mys pre PC ktoru nikam nenosim plne vyhovuje. USB prijimac sa da schovat do urceneho miesta pod kryt baterii.

C-Tech Nereus GKB-13

ok

Overený zákazník SHARK.sk Overený zákazník

Pridané: 12. novembra 2015

Zakúpený v SHARK.sk

• Promptnosť,spoľahlivosť proste absolútna spokojnosť.Komunikácia s personálom vynikajúca.
  • Ňič.

Pridané: 23. októbra 2015

najsmutnejsie je to ze taku istu misku len od ineho vyrobcu si kupite z ciny za 4-5 eur s dovozom zdarma len skoda ze to trva cca 2 tyzdne

Pridané: 5. júna 2015

• DPI
  • Ľavé a pravé tlačidlo
  • Svieti
  • Po mesiaci nekliká...

Z dôvodu že na nej robím rýchle klikanie tak po mesiaci niekedy nekliká ale už je to v poho

Pridané: 15. februára 2015

• Podsvietenie
  • Pridavne tlacitka
  • Pevny kabel
  • Volne miesto na myske

Kedze sa mi stara Razer Abyssus pokazila (po 3 rokoch), potreboval som zakupit novu mysku, prvu co som nasiel bola Akantha, mysku som objednal.... Myska bol krasne zabalena, povedal by sm, ze podobne ako ta Razerka. V baliku som nasiel len samotnu mysku, ale pre mna to problem nebol. Ovladace sa nainstalovali sami. Mysku som jednoducho zapojil pomocou USB kabla do PC. Zo zaciatku sa mi zdala nejaka cudna tvarovo, ale po chyteni do ruky som sa potesil, vyborne sa drzi, na vrchnej casti mysky je tlacitko na prepinanie DPI, na bkoch sa nachadzaju 2 pridavne tlacidla, myska je podsvietena len na modro, jedne Akantha Ultimate ma viac farebnych podsvieteni. Jedine co mi snad na myske vadi, je ako keby taky ,,ostrovcek,, na lavej strane od laveho hlavneho tlacidla, ale pri Akantha Ultimate mysleli aj na to a aj tam pridali tlacidlo, pri klasickej Akanthe ako mam ja sa tam to tlacidlo nenachadza. Este je mozno pre niektorych nevyhoda troska hlasnejsie klikanie, ale za 6 eur je to spickova, kvalitna a pevna myska.
Musim povedat, ze bratia Cesi strelili do cierneho, za tu cenu je to vyborna kvalita. Povedal by som, ze je dost porovnatelna s tou Razerkou... Jednoznacne sa oplati aspon vyskusat.

Pridané: 15. januára 2015

• lacná, pekná, dobre padne do ruky, nastavenie citlivosti (DPI)
  • svieti len v modrej farbe, dosť hlasné klikanie, nie je dobre vyvážená (ťažká v zadu)

Veľmi dobrá myška za málo peňazí, pekná, za tú cenu dobre spracovaná, odporúčam tým, ktorý chcú za málo peňazí veľa muziky. :D Len Nejak neviem nájsť to 6. tlačidlo. (ľavé, pravé, dve na boku a tlačidlo v koliesku)

Zobrazujem 361 - 371 zo 371 recenzií 1...15 16 17 18 [ 19 ]